Zaangażowanie Duncana pomogło projektowi Pepsico

Duncan Johnstone , Starszy Inżynier Projektu w Lorien Engineering Solutions został nazwany "najbardziej wpływowym członkiem zespołu" podczas realizacji projektu PepsiCo's Bursom Boost w Leicester.

Duncan wypełniał zasadniczą rolę w realizacji projektu zwiększającego wydajność linii i modernizującego istniejącą linie produkującą przekąski dla rodziny takie jak: serowe Wotsits, pszenne Chipstics o smaku vingar i bekonowe Frazzels. Do realizacji tego projektu został zaproszony przez Walkers Snack Foods. Projekt zakończył się sukcesem w sierpniu 2009.

Fabryka PepsiCo w Leicester jest największą tego typu produkującą przekąski ziemniaczane na świecie, w przeważającej części wytwarzająca chrupki oraz inne przekąski pod markę Walkers.

Nagroda dla członka zespołu Lorien jest tym bardziej znacząca, iż została przyznana zewnętrznemu dostawcy usług projektowych w historii PepsiCo.

Stephen Brown, przełożony Duncana w Lorien powiedział: „To wspaniałe widzieć Duncana wyróżnionym za jego pracę i zaangażowanie w projekcie BOOT. Duncan to  wysokiej klasy specjalista i z pewnością wyznacza  najwyższy poziom realizacji przyszłych projektów dla PepsiCo. Jestem przekonany, że ucieszył się ze swej nagrody i teraz jest gotów na jeszcze większe wyzwania!"

Duncan pracuje w Lorien Engineering Solutions już ponad cztery lata i zawsze był bardzo pomocny w realizacji największych kontraktów, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i poza nią. Lorien cieszy się z bliskiej współpracy z PepsiCo, która sięga już 15 lat.