Klienci Lorien są w bezpiecznych rękach

Od wielu lat nasza firma jest wyróżniana w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy w Wielkiej Brytanii. Przez cztery lata z rzędu byliśmy akredytowani przez SAFE Contractor, program, który uznaje, wysokie standardy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz dobrych praktyk wśród profesjonalnych wykonawców usług.

Jesteśmy partnerami dla światowych gigantów w projektowaniu i zarządzaniu projektami inżynierii inwestycji kapitałowych w sektorach takich jak higiena produkcji piwa, napojów, żywności, opieki zdrowotnej i farmaceutycznych. W związku z reputacją naszej firmy na arenie międzynarodowej staramy się utrzymywać takie same standardy dla naszych klientów w Polsce.

Naszym ostatnim sukcesem jest niewątpliwie projekt Cadbury - Echo, w którym wypadki przy pracy zostały zniwelowane do minimum. Poprzez szereg restrykcyjnych procedur BHP oraz zaangażowania naszej wysoko wykwalifikowanej kadry zakończyliśmy projekt z satysfakcją. Jesteśmy zadowoleni z możliwości współpracy z firmami takimi jak Cadbury, które swoją kulturą pracy tworzą przyjazne warunki dla zachowania zasad BHP na najwyższym poziomie. Cieszymy się mając możliwość współpracy z profesjonalistami, dla których nasze restrykcyjne procedury BHP są standardowym działaniem przy pracy.

Andrew Mieleniewski, General Manager w Polsce powiedział: "Cenimy współpracę z Cadbury i jesteśmy zadowoleni z naszych działań, które dzięki bardzo wymagającym standardom, doprowadzają projekty, które prowadzimy do bezpiecznego zakończenia. Ponadto z entuzjazmem obserwujemy z roku na rok poprawę działań w obszarze BHP w obrębie naszej działalności, która również ma swój skutek w firmach wykonawczych, z którymi współpracujemy. Te działania są jak "piramida kompetencji" w ramach projektów, i to jest bardzo niezbędne dla Lorien, aby być w stanie udowodnić takie kompetencje ".

Jerzy Jastrzębski, H&S Supervisor skomentował "Jesteśmy dumni, że na przełomie roku 2009/2010 zostaliśmy docenieni przez Naszych kontrahentów w Polsce. Praca z nimi przysporzyła mi wiele radości gdyż jestem człowiekiem, który ceni zaangażowanie na płaszczyźnie prywatnej jak i zawodowej. Uczestnictwo przy projekcie Echo było niezapomnianym doświadczeniem dla Nas wszystkich. Dzięki wysokiej świadomości pracowników odnośnie kwestii BHP możemy pochwalić się tym, że pracując przy projekcie Echo nie odnotowaliśmy żadnych śmiertelnych wypadków przy pracy czy nawet poważnych wypadków powodujących nieobecność w pracy''.

John Vakis, Project Manager dodaje: '' Praca przy projekcie Echo jest wyzwaniem dla każdego uczetnika projektu. Chciałbym szczególnie pogratulować pracownikom, którzy wkładają duży wysiłek w to, aby naszą pracę uczynić bezpieczniejszą. Kwestie BHP były, są i będą dla nas priorytetem i to na te kwestie zwracamy szczególną uwagę naszych pracowników. Szkolimy ich i uczymy, jak pracować bezpiecznie co w konsekwencji doprowadza do powodzenia projektów''.